Hannah Montana

Hannah Montana Písničky

Nenapodobitelné Hannah Montana Písničky jsou tady. Můžeš si je poslechnout díky serveru youtube.com. Díky tomuto webu si budeš moci zazpívat i s Hannou, protože jsme pro tebe připravili i originální texty písní. Teď už jen stačí pustit video, kouknout se na slova a můžeš zpívat stejně jako Hannah Montana. Doufáme, že si všechny její písničky pořádně užiješ, třeba s kamarády…

Soundtrack Hannah Montana 1
Hannah Montana 1
Všechny písničky z první série seriálu Disney Channel Hannah Montana. Můžeš si poslechnout pecky jako Best Of Both Worlds či známé Who Said.
Soundtrack Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus
Hannah Montana 2
Písničky Hannah Montany z druhé řady jejího seriálu. Na tomto soundtracku naleznete přesně 20 písniček, což je nejvíce ze všech jejích soundtracků k seriálům či filmům.
Soundtrack Hannah Montana 3
Hannah Montana 3
Už jste viděli třetí a zatím poslední díly seriálu Hannah Montana? A líbili se Vám v ní písně jako třeba Bone Dance (česky tanec kosťový) ? Nyní máte možnost si je všechny připomenout, než začne nová čtvrtá řada tohoto oblíbeného seriálu.
Soundtrack Hannah Montana: The Movie
Hannah Montana: The Movie
Hannah Montana: The Movie je film s Miley, který jste už jako správní fanoušci jistě viděli. Pokud ne, poslechněte si z něj alespoň ty nejlepší písničky…
Hannah Montana Písničky
Hannah Montana Písničky cz
Všechny songy, texty, videa, písně, songy, melodie, prostě úplně všecičky písničky ze seriálu Hannah Montana najdeš právě na tomto spřáteleném webu. Pokud tě teda Hannah Montana aka Miley Cyrus alias Miley Stewart opravdu zajímá, poslechni si tam nějaké její písničky.
Překlepy: , ,

Hannah Montana Písničky