Hannah Montana

Hannah Montana ve filmu česky

Dětský televizní seriál Hannah Montana, který můžete sledovat na stanice Disney Channel (která nyní vysílá i v česku) má velice pozitivní ohlasy. Proto se Walt Disney Pictures rozhodla podle něj natočit i celovečerní film. Ten zaznamenal ohromný komerční úspěch a je hned druhým celovečerním filmem, jehož děj se zakládá na televizním seriálu. Premiéra byla 10.4.2009 a pár měsíců poté už si snímek Hannah Montana: The Movie odvážel několik nominací a pár cen z prestižních soutěží jako MTV Movie Awards a Teen Choice Awards. V České Republice jste mohli tento snímek sledovat pod názvem Hannah Montana ve filmu.

Co se stane ve filmu Hannah Montana

Hannah Montana koncertuje a natáčí nový hudební klip, dalo by se říci, že žije svůj normální dvojitý život. To by se ovšem do děje snímku Hannah Montana ve filmu nesměl připlést novinář Oswald z cool magazínu BonChic. Ten pojme podezření, že Miley Stewart se pohybuje nějak moc v blízkosti slavné Hanny a začne po pátrat, proč tomu tak je.

Lilly Truscott, nejlepší kamarádka Miley slaví narozeniny a ta se tak vypravuje do obchodu, kde ji chce něco hezkého koupit. Skončí to ale špatně. Nejprve se popere s celebritou Tyrou Banks o pár bot a poté je nucena přijít na oslavu jako Hannah Montana, čímž na sebe strhne všechnu pozornost, na úkor Lilly. Poté ještě zmešká loučení se svým bratrem Jacksonem, který odjíždí na vysokou školu.

Otec Hanny, Robbie Ray, je z toho všeho rozčílený a tak vezme Miley místo na udělování cen do jejího rodného města. V Crowley Corners má Miley zjistit co je v životě opravdu důležité. Jestli slavný život populární zpěvačky Hannah Montany, který Miley začíná pomalu pohlcovat, nebo jsou na světě důležitější věci?

Obsazení filmu česky

Režie: Peter Chelsom
Scénář: Daniel Berendsen
Střih: Virginia Katz
Produkce: David Blocker, Billy Ray Cyrus, Alfred Gough, Miles Millar, Steven Peterman, Michael Poryes
Hlavní role: Miley Cyrus, Emily Osment, Mitchel Musso, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Vanessa Wiliams

Překlepy: , , ,

Hannah Montana ve filmu česky